Dnia 2018-07-27 o godz. 16:18 ~tak napisał(a):
> Widzę, że jak kończą się argumenty to zaczynają się inwektywy. Kończę więc dyskusję, i ty też nie trać czasu lepiej uśredniaj, taniej już nie będzie, za chwilę odpal, wystrzal, rakieta startuje, w przyszlym tygodniu 20, a za miesiąc 200 PLN.
To nie są inwektywy,takich,jak ty trzeba piętnować bo KŁAMIĄ. Po prostu
Wykazałem brak logiki w twoim "wywodzię" raz( do czego się nie odniosłeś, bo nie masz argumentów )więc wykażę raz jeszcze: w którym to miejscu napisałem,że posiadam akcje UNT i gdzie napisałem o jakiejś rakiecie?Ignorancie - mitomanie.