Dnia 2018-07-27 o godz. 15:56 ~tak napisał(a):
> Byleś przy zbiornikach? Liczyleś objętość? Sprawdzaleś stan chemiczny, że na pewno jest odpowiedniej jakości? Sprawdzaleś stan techniczny aparatury, że na pewno da się szybko to paliwo przelać do cystern? Ja nie twierdzę, że tak nie jest, ale ty masz tylko liczbę na papierze napisaną przez prezesa i albo w nią wierzysz albo nie, natomiast insiderzy mają wiedzę o stanie FAKTYCZNYM, mnóstwo kasy i mnóstwo akcji, które jakoś zupelnie przypadkiem od wielu miesięcy lądują na rynku. I znowu przypomina mi się getback, który dlugo spadal bez przyczyny, zanim wypadl pierwszy trup z szafy.
Koleś wg twojej wiedzy prezes to insider? Czy powołujesz się na jakichś mitycznych "insajderów"? No i te porównania do GTB, Podobno co bardziej przechodzone panie z domów towarzyskich też mówią,że upadły nisko jak Getback.Bo to teraz modne.
Wszyscy muszą się powymądrzać w kontekście getbacku,światowcy w du...ę ...ęci