A jakie były przyczyny sprzedaży KGHM po 10 zł poczytaj artykuły w prasie o KGHM z tego okresu i rekomendacje wszedzie bankrut i nie bedzie zysku a potem pompka do 200 bo zysk okazał sie wyższy niż cena na giełdzie ,albo pompowania gam dev .teraz Pytanie można zadać skoro nie było perspektyw dla oleju na 2018 rok i wchodziło NCW od 2017 b to jaka była przyczyna wzrostu z 10 zł na 80 zł bo komus zależało żeby wzrostało przeciez to nie inwestorzy nie Unimot w prognozach tylko DM BOŚ w raporcie z 17 maja wydał rekomendacjię dla spółki Unimot od zalecenia "kupuj", wyceniając papiery firmy na 54 zł. Odpowiedż wydaje się prosta ktos chciał sprzedać po 80 czy 45 i poszła taka rekomendacja ludzie grali z trendem i kupowali bo rośnie tak teraz jest odwrotnie i ktos chce tanio kupići i DM BOŚ, w raporcie z 18 lipca, obniżył cenę docelową akcji Unimotu do 10,8 zł . a ludzie graja z trendem i sprzedają bo wszedzie piszą że jeszce spadnie . PO prostu nie inwestowanie tylko taka gra .