Witam
Osobiście uważam że spółka nie spadnie aż do 5 PLN niemniej jednak podejrzewam że będziemy na tych poziomach przynajmniej do końca roku. Zobaczymy co pokaże trzeci i czwarty kwartał gdyż spółka najlepiej radzi sobie w drugim półroczu. Do tego rozwój sieci też powinien wpłynąć pozytywnie na wynik w 2019. Jak wiemy giełda dyskontuje około 6 miesięcy do przodu czyli gdzieś końcem roku powinno się zacząć coś dziać. Pozdrawiam wytrwałych:)