Fajny wątek, podobają mi się zwlaszcza te liczby prezesa i jednocześnie przypomina mi się jak kąkol podawal, że getback ma prawie 30 mld w wierzytelnościach do odzyskania, z tego planują odzyskać ok. 1/3. Przyszedl nowy zarząd inaczej policzyl i się okazalo, że do odzyskania jest max 2.2 mld, z czego realnie 1 z malym hakiem. Papier wszystko przyjmnie...