ty jesteś jednak tępa dzida ,,,nie widzisz że ci napisali że mają 400 mil w paliwie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak będą chcieli zrobić stratę to zrobią a jak będą chcieli mieć zysk to sprzedadzą zapasu za 30 baniek i ci za 2 kw pokażą zysk 20 baniek ,,,pomyśl trochę i zobacz że w sytuacji gdzie mają taki chodliwy towar to zyskiem można ręcznie sterować ,,,,,,,tam jest 8 zeta na akcji w kanistrze