To o czym piszesz to procent tego co inwestuję twoja gadka o tym że żadzisz kapitałem trzyma się tylko tego o czym możesz pomarzyć dałeś się ubrać dawno temu i wylewasz swoje żale takich tu nie brakuje. I tak jak pisałem jeśli zarząd nadal będzie robił to co zaczął wreszcie robić to kupię PCR po prostu bo będę widział to czego ty nigdy nie zobaczysz nawet gdyby ci to na oczy przykleić.