Stary a co to za różnica czy komunikat pójdzie o 23:59 czy o 8:00?
był to raport o planie aktualizacyjnym - który jest a wcale go nie musiało być...
Ja tam widzę plusy - takie, że rzeczywiście gry powoli (bo powoli) się pojawiają na rynku, jest kontakt z akcjonariuszami.
Do tego piszą o sześciu grach które mają się pokazać - jak wyjdą 4 to będzie też dobrze :)