Po zatym trzymam cie za słowo i kup dużo akcji po 0,5 gr gdzieś tak za minimum 10k a najlepiej tak za 20k i trzymaj ok będę ciekaw twojej miny jak po dużych wzrostach nagle kurs zacznie się obsuwać w dół na obrotach dziennych raptem 100akcji o 10-15% dziennie znow do poziomu 0,1 gr ... Oczywiście wtedy dokupisz żeby uśrednić ....