Już dawno taki model inwestowania się nie sprawdza ..to inwestor ma rządzić kapitałem a nie kapitał inwestorem ! Czekać 2 lata na zwrot ? na wyjście na zero ? Czy ma zysk tylko jaki ? Biorą z ciebie przykład to na tej spółce przez 2 lata kupując na dolkach sprzedając na górkach można by było zrobić z 200-400%!! trzymając akcje 2 lata dziś byś był na 0 albo nawet na minusie