Dla nich nowa gra to stara gra portowana na inną platformę !!! Tytuł ograny na PC lub switchu ma marne jak nie beznadziejnie marne szanse sprzedać się na innych platformach ....tytula sprzedajesz od razu wszędzie i robisz booom albo klepiess klepkę i wychodzi na 0 lub nawet pod kreską co widać po sprawozdaniach finansowych ...takie podbitki jak ostatnio bywało już wcześniej i trwały o wiele dłużej pamiętam sesję gdzie dochodziło do 0,5 mln obrotu w gotówce przy poziomach 0,3-0,4 gr i co? Dziś jest 0,1 gr termin publikacji i czas jest bardzo ważny nawet ważniejszy na NC nic na regulowanym głównym