Tak a ja trzymam Foreveren od 0,3 i gdzie jestem teraz? Więc model się sprawdza. Tu też jestem na longu i śpię spokojnie chociaż mam wysoką średnią bo 0,18. tylko ślepy nie widzi że zarząd od około roku zaczął wreszcie odrabiać lekcje. W grudniu wpadnie mi większa kasa i jeżeli dalej będą robić to co robią to niezależnie czy walor będzie po 0,01 czy po 0,5 dokupię spory pakiet.
Najważniejsze to chłodne podejście do tematu i kapitał. Jak nie masz za co nie inwestujesz w takie spółki bo później widzisz jak zainwestowałeś całe 2k spółka spada z dnia na dzień o 20 % a ty sprzedajesz w panice żeby ciąć straty by trzy dni później odkupywać drożej niż sprzedałeś bo nagle znów zaczęło rosnąć. I to jest model inwestowania który się nie sprawdza. Niestety 70% ludzi na giełdzie właśnie tak robi.