No właśnie na Kongu trzymają ci co mają mały kapitał bo chcą zrobić na nim 100% jak inwestujesz 100k to 3-5% w sesję daje niezły zysk w 5 dni i tyle w temacie ... Zresztą nie jest waży kurs a obrót jeśli jest duży i płynny to łatwo zarabiać jak szarpanina lub 30 w dół 30 w górę to ruletka... I tutaj jest ruletka ty nie inwestujesz tylko liczysz na farta kapitał rządzi tobą a nie ty kapitałem proste .. minusie bardziej opłaca zarabiac 20k miesięcznie niż czekać na 100-200% za rok może dwa ..zresztą sam napisałeś że liczysz na zarząd który może mieć zupełnie inne plany wobec ciebie więc twój model to trafi się slepiej kurze ziarno a. Mój to idę kupuje sobie ziarno tam gdzie taniej a sprzedam od razu tam gdzie będzie drożej