haha choć jeden przyznał sie i miał odwagę powiedzieć ,ze to wszystko co się dzieje na Dębicy to jest przez Rydzyka haha Tom jak słyszy teraz to słowo to wychodzi z siebie.
Kiedyś przed wojną to samo robił Stalin najpierw produkował kułaków jak ich już stworzył to później przeciwko im nasyłał ciemnych bolszewików i siał nienawiść do nich,brali w tym udział tzw. trolle stworzone przez Stalina którzy szkalowali tych kułaków a ciemnota to kupowała bolszewicka.
Ten sam tryk zastosował u nas matoł,który teraz rządzi co Stalin kiedyś u siebie i co najważniejsze dużo oszołomów na to się na brało.
ohoh dla mnie to jest na rękę jak spada Dębica wielcy tego świata sobie poradzą,my amerykanie rządzimy tym światem hahaha