Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Dlaczego sprzedałem Dębicę....

Zgłoś do moderatora
mozliwe ze masz racje oh oh , jezeli bedzie tak jak mowisz to zjedzie do 33-38
a jezeli nie masz racji to dno spadku juz blisko.



ps)tak jak pisze od dluzszego czasu podziekujcie pzu to ich robota

ps2)waldi ja zawsze mowilem ze debica jest to dobra spolka,spadla na dobra cene
to trzeba kupic i zapomniec ,ja sie nie martwie ani nie boje.Jak spadnie do 30
to dokupie .A fundy zbijac kurs jeszcze beda dlugo ,nie pozwala urosnac kursowi na 100 %. Oni musza przewalic caly swoj udzial w debicy na inne spolki,bo za duza strate pokazaliby. TO jest ewidentny numer ksiegowy .
A debili z pzu ktorzy za to odpowiadaja powinno sie pociagnac do odpowiedzialnosci materialnych,

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DEBICA 0,25% 80,10 2025-10-17 16:44:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.