Dnia 2015-05-18 o godz. 17:55 ~wykres napisał(a):
> a niby komu mają sprzedawać, jak po lewej pustki?
>
> wystaw pekacem kilka kilo i zobaczysz, jak kurs zapikuje
No teraz to przegiąłeś :))))
Możesz sobie sprzedawać pekacem ale nie oczekuj takiej głupoty od innych :))))))