Za prezesowania Biedrzyckiego były przedstawiane zbyt optymistyczne prognozy, potem ich zmiana też nie wyszła na dobre. Mało się ostatnio odzywają to fakt ale wygląda że jest lepiej. Ja wychodzę z założenia że krowa która dużo ryczy mało mleka daje... :)
Nie będą podawać prognoz i bardzo dobrze, to dynamiczny rynek i moim zdaniem nie da się podać prognoz opartych o zamówienia które spływają w ilościach tysiąca każdego dnia. Dla mnie wystarczy jak będą co kwartał konkretnie informować na bieżąco.