Przyjmując, ze twe wyliczenie jest poprawne, to i tak dziwne jest tym bardziej w takim razie, że rynek tego tak nie widzi.
Popytu bowiem nie widać.
Są tylko spektakularne sesje pod różne niusy, a po nich spadki.
Teraz też widać, że jest obrona 3,70 podbitkami.
A zasypanie tego poziomu dziś lub jutro otworzy drogę do wsparcia (słabego) na 3,65.
Na razie widac więc kolejny raz zastosowanie tej samej taktyki ewakuacyjnej z waloru.
Ciekawe, kto i z jakim stanem posiadania ujawni się na walnym.
Do niedawna było mci i 13 fundów, teraz już jest o 3 mniej:
http://stooq.pl/q/h/?s=abc