na dacie po gwałtownych ruchach kursu wciąż jednak obowiązuje zasada filtra 4-5 sesji...
piątkowe close i nawis podażowy, jaki pozostał po sesji, są wymownie ostrzegawcze.
Ale tym razem o czym innym i szczególnie proszę o wypowiedź devila, nikt-a oraz białoczerwonego (choć proszę wszystkich o merytoryczne wypowiedzi).
Chciałbym zaprosić posiadaczy akcji oraz forumowiczów obserwujących walor do przeczytania poniższego artykułu o relacjach inwestorskich:
http://www.parkiet.com/artykul/1423864-Glowne-grzechy-w-relacjach-inwestorskich.html?p=1
a następnie do rozmowy na temat:
jaki jest największy grzech spółki w relacjach inwestorskich?