czlowieku od roku kurs spadl jakies 70% o czym ty bredzisz. jaki wystrzal? przeciez to co najwyzej do 15groszy urosnie i poleci w otchlan koniec koncow. juz nawet te PP beda w tym miesiacu na stracie. Pogodz sie ze strata na 23gr ostatni raz ostrzegalem zeby pozbywac sie tej makulatury - to skomleliscie zebym aie nauczyl czytac raport. czekam zatem na kolejny kwartal i kolejny raport ktory pewnie obnizy akcje ponizej 10gr