Dnia 2022-02-07 o godz. 17:06 ~Hahaha napisał(a):
> Ty tutaj trolujesz od roku podobnie jak kilku innych. Młodzież łyka jak pelikany, a cała zabawa pod pp idzie ciągle. Nie ma chętnych? Policz ile się akcji przemieliło powiedzmy tylko od połowy grudnia mądralo.
> > Trolujcie dalej i zbierajcie przed raportem i premierami. Ja się dobrze ubrałem jak wywalaliście pod optymalizację, teraz sobie cierpliwie poczekam na wystrzał jak dwa lata temu.
Te haha w nicku to taki obraz nedzy i rozpaczy. Oszukujesz sie bido. Wiesz ze sromotnie przegrales. Strata nie do odrobienia nawet w polowie. Ale dalej bedziesz brykal i brylowal. Wspaniale. W moim 20 letnim doswiadczeniu takie lamusy w 99% tracily wszystko i cichaczkiem odchodzily od gieldy…
Jak czytam ze sie dobrze ubrales i czekasz na wystrzal to turlam sie ze smiechu.