Fajnie nakręcajcie się a my czekamy, kolejny maruda co nie zna regulacji pp i nie rozumie czemu nie idzie, to bardzo dobrze.
Wyjcie bardziej, wyzywajcie to wnerwi ubranych bez wiedzy i znowu tanio wpadnie, czekamy od grudnia jak kiedyś oddacie oddacie.
A teraz ujadac, narzekać, nawet troli nie trzeba co cieszy. Fajna antyreklana i ubijanie samego siebie he he he