Ojej pswelekpablo po tym jak od 45 groszy naganial puszcza focha ???
Czyzby depresja jakas po gigantycznej wtopie. ??..
To moze teraz, ze jeszcze bedzie cudownie, jeszcze bedzie wspaniale. Zaraz odpal, rakieta juz sie przecie grzeje.
Nie pekac. Nie ma pieniazkow na usrednianie ??? Nie szkodzi….I tak bedziemy milionerami