Ty tutaj trolujesz od roku podobnie jak kilku innych. Młodzież łyka jak pelikany, a cała zabawa pod pp idzie ciągle. Nie ma chętnych? Policz ile się akcji przemieliło powiedzmy tylko od połowy grudnia mądralo.
Trolujcie dalej i zbierajcie przed raportem i premierami. Ja się dobrze ubrałem jak wywalaliście pod optymalizację, teraz sobie cierpliwie poczekam na wystrzał jak dwa lata temu.