(urwało tekst)
A co do hahahów i innych echechów czy tam podobnych - mnie do tego nie mieszaj jak widzisz zawsze się podpisuję, za to ty wiem że masz @qwerty z tym problem o doświadczeniu w byciu "wiolonikowym" nie wspominając.
Pointując: bawcie się w tej swojej piaskownicy ale beze mnie XD