Dnia 2011-12-14 o godz. 20:04 ~chłop z mazur napisał(a):
> Witam Was czule. :)
Bez urazy, ale ten topic pokazuje, kto
> tak na prawdę siedzi na Pronku.
Poczytajcie sobie
> wszystkie wasze wypowiedzi, jedna po drugiej, a potem
> wyciągnijcie z tego wnioski...
Dla mnie z Waszych postów
> wynika jeden wniosek: w Polsce powinni wprowadzić dla
> KAŻDEGO, co chce w giełdę wrzucać choć 100 PLN, OBOWIĄZKOWY
> EGZAMIN ze znajomości zasady rynków giełdowych.
> Przepraszam, że to powiem, ale w znakomitej większosci
> pokazaliście tutaj swoje braki w wykształceniu
> inwestorskim.
Szkoda słów.
Już nie naganiasz na 5gr?:):):)