no to podziekuj sobie ze kurs mamy jaki mamy baranie , zamiast pompowac w gore to leszcze robia odwrotnie ta spolka to jakis fenomen , ciekawe kiedy knf wezmie sie za zarzad ktory manipuluje kursem jak chce przeciez to widac jak na dloni ze kurs jest specjalnie dolowany , a informacje ktore wychodza ze spolki sa wogole nie zrozumiale dla drobnego akcjonariatu ,