bo widzisz kolego nikt nie moze oficjalnie pozyczac akcji wiec nieoficjalnie je pozyczyl a oficjalnie kupil a im juz zaczyna brakowac kasy na obrone kursu wiec wymyslaja cuda po 0,20 ile sie da sprzedac ponad 20 tylko rynek juz przesycony.musza podciagnac do gory bo jak ruszy pkc to 5 gr moze nie wytrzymac