i co gdzie jest chlop z mazur i jemu podobni , wyjasnijcie jezeli jestescie tacy madrzy co oznaczaja najnowsze infa o podwyzszeniu wartosci nominalnej spolki oraz o przeniesieniu akcji po20gr , gdzie tu jest sens wywalania po 11-12 a tu nagle info ze ktos wzial po 20 jezeli na gieldzie mogl kupic te dwa miliony spokojnie po 12gr