Witam Was czule. :)
Bez urazy, ale ten topic pokazuje, kto tak na prawdę siedzi na Pronku.
Poczytajcie sobie wszystkie wasze wypowiedzi, jedna po drugiej, a potem wyciągnijcie z tego wnioski...
Dla mnie z Waszych postów wynika jeden wniosek: w Polsce powinni wprowadzić dla KAŻDEGO, co chce w giełdę wrzucać choć 100 PLN, OBOWIĄZKOWY EGZAMIN ze znajomości zasady rynków giełdowych.
Przepraszam, że to powiem, ale w znakomitej większosci pokazaliście tutaj swoje braki w wykształceniu inwestorskim.
Szkoda słów.