ktos 5000tys zl zbil na koniec kurs do 11gr co wy robicie debile , jak tu taki akcjonariat siedzi co nie moze nawet tego minimalnego kursu utrzymac to rzeczywiscie chyba musimy zleciec do jednego grosza zeby z punktu technicznego przestac spadac , ta spolka to jakis ewenement na skale swiatowa ,