Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Czy Aton potrafi korzystac z takich sytuacji???

Zgłoś do moderatora
Piszesz o sprawach oczywistych aton i prawnicy dali dupy. Pytanie odnośnie Twojego wcześniejszego wpisu - jakie podjąłeś działania????
To że spółka coś powinna a ma to w dupie to już wiemy - pytanie co ty i spółka robi aby coś w tym zakresie zmienić
Pisałeś również że nie byłeś współce na spotkaniu z grubszymi akcjonariuszami - a czemu skoro wiele razy pisałeś że jesteś ze spółką w kontakcie i coś działasz.
Czy takiego dobrego, aktywnego akcjonariusza nie powinno być na takim spotkaniu????
Xawery dobrze napisał, że wielu akcjonariuszy wierzyło w przełom m.in. dzieki twoim postom - ja po części niestety też

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATONHT 13,38% 0,18 2022-05-26 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.