Nie mów, że jest dobrze. Kurs pikuje caly czas w dół, z małymi przystankami.
Inwestor? Wątpię. Mogli nie wyprowadzać kasy ze spólki. Najgorsze jest to, że ci dranie, którzy wymyslili ten numer i zdołowali kurs sprzedając miliony akcji na rynku, zasiadają w RN.