ta antyreklama w chwili obecnej zabrzmiala jak zwykla nagonka kogos z konkurencji(masz niezla wiedze,ale przy tej cenie i takim rynku niewiele zdzialasz)Jak chcesz dokupic wiekszy pakiet-to cena powyzej 0,60 albo ktos z wiekszych udzialowcow ci opchnie.Powodzenia...