ja sprzedałem po 0,53 zaraz po wynikach za 2 kwartał.
Zarząd ma się dobrze pomimo strat koszty zarządu na podobnym poziomie.
Oni i tak już swoje zarobili sprzedając 30 % akcji za 2,7.
Po prawie 100% odpowiedzi akcjonariuszy na wezwanie trzeba było sprzedać wszystko zaraz po odblokowaniu akcji PKC. Niestety tak nie zrobiłem.
Życzę wytrwałości posiadaczom spółki.
Jak dla mnie spółka umarła żadne obietnice budowy nowych zakładów, zwiększenia przychodów itp się nie sprawdzają.