dokładnie, nagonka na sprzedaż. W sumie to tylko podziękować bo sam czekam na większe pakiety do wzięcia. A po co taki koleś wpisuje tutaj takie rzeczy to chyba oczywiste że ma w tym interes. Jak euro spada to piszą że dostanie pps niższe dofinansowanie z unii ale jak wzrosło o 10% to cisza.
Po obrotach widać że niewiele osób jest zainteresowanych sprzedażą po takiej cenie. Jedyna aktywność to chyba inwestorzy jednodniowi zbijający kurs w dół bo kurs nie rośnie. Tylko jaka kwotą można się tak bawić, 4000?
Życzliwy, nie frustruj się, kto miał wywalić już wywalił, ci co wychodzą to 1-2 dniowi turyści z których może jednemu na 100 się trafi moment wzrostów i na tym zarobią.
Jeśli uważasz że to dobra akcja to zbieraj póki tani