pandorinium -skoro Ty po wysłuchaniu konferencji a zwłaszcza tej części Q&A wyciągasz wnioski, że jak będzie umowa to wróci na 50 zeta (zresztą widzę , że te wyceny coś ostatnio są zaniżane) to niech tak zostanie.
Chciałem tylko zwrócić Twoją uwagę, że są tam ciekawe informacje.