A jak dla mnie to się niedługo dowiemy ( z raportu za 1 kw) ile Celon zapłacił do GSK za wycofanie pozów.
Info było 13 stycznia . Pamietam, że kiedyś Pan Mianowski mówił o 3 mln Euro, których sie spodziewają, a jak było w rzeczywistości to się po weekendzie dowiemy.
JS