W raporcie tego nie podadzą. Może być widoczne w kosztach w rachunku, ale jeżeli umowa zabrania informowania to nie opiszą tej pozycji w nocie do rzis i pozostaną domysły. Lepiej zapłacić i wrócić na rynki niż być w próżni i nie sprzedawać leku. Ale to nie jest problemem. Te 12 baniek czy inna kwota to jest ryzyko wkalkulowane w ten biznes a dzięki sprzedaży zwróci się z nawiązką. Nie jst miłe stracić miliony, ale sprawy w sądzie trwałyby pewnie kolejne lata. Ważniejsze będą wyniki po pełnym cyklu obserwacji sketaminy i umowa. To pokaże, czy Wieczorek gada i gada i nic nie ma, czy w końcu są konkrety.