walor technicznie słabiutki, brak zainteresowania.Nawet nie ma trwałego odreagowania po spadkach tylko ktoś się cały czas wysypuje
Ogólnie coś mi to przypomina, hmm
mimo wszystko na tę chwilę cieszę się z przejścia z końcem roku na ryvu pomimo że tak krytykowana była ta spółka przez "załoganta" pkc