Z tego co ja wiem to nie da się ze spółi wyją kilka milionów Euro i tego nie pokazać.
Może nie będzie to wyszczególnione w samym raprcie pod pozycją wpłata do GSK ale kaloeś koszty finansowe już tak.
Pytanie jaka to była kwota bo jak w poprzedniej prezentacji padło to pytanie to prezes był lekko poddrnerwowany - takie miałem wrażenie.
To prada, że lepeij zapłacić i mieć czystą sytuację niz ciągać sie po sądach ale pytanie za ile????
3 mln Euro to zeszłoroczny zysk spółi.
Pozdrawiam.
JS