Wnioski są takie, że jak będzie umowa to będzie znów 50 zeta. :) Nie każdy chce czekać kolejne pół czy rok czasu gdy tu i teraz można zarobić grubą kasę na innych firmach. I osobiście uważam, że wychodzi TFI, a inne chwilowo nie chce kupować. I jest bida.