Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,35 zł , zmiana od tamtej pory: 292,13%

Re: Co tak słabo dzisiaj?

Zgłoś do moderatora
prognozy na 2016 strona 8 raportu w kwestii prognozowanych M&A
link
OBL jest na liście i słusznie kolega prawi, że wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują wezwanie (lub jak kto woli wydymanie z akcji). Instytucje nadzoru się temu biernie przyglądają (chyba dla nich to jest w standardzie), a taki np. Wiesław Rozłucki kolega LB oburza się, że banan ma ksywę kasyno https://www.bankier.pl/wiadomosc/Rozlucki-Trwa-najciezszy-okres-w-historii-GPW-7409473.html.
Ale towarzystwo. Ja bym jeszcze szambo dodał (nie mylić z perfumerią). 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY 0,00% 24,90 2021-10-26 16:47:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.