Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,13 zł , zmiana od tamtej pory: 306,20%

Re: Co tak słabo dzisiaj?

Zgłoś do moderatora
Aktywa spółki to 364 mln. Zobowiązania zerują same zapasy surowca czyli 111 mln). Obecna kapitalizacja to 102 mln. Czyli gdyby ktoś chciał przejąć za te 102 miliony spółkę, to ma za darmo pozostałe aktywa o wartości ok 150 mln. Nie licząc know how, pozycji rynkowej, kontraktów. Coś pominąłem? 
Można zrobić dobry interes!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY 2,89% 24,90 2021-10-22 13:10:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.