Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,30 zł , zmiana od tamtej pory: 279,37%

Re: Co tak słabo dzisiaj?

Zgłoś do moderatora
Obawiam się, że zgodnie z prawem amerykańskim jest to możliwe. Ponadto ewentualne prowizje nie  idą przez OBL, ale bezpośrednio więc audytor... Ale pojechałeś po bandzie z tymi audytorami, aż mnie brzuch rozbolał od śmiechu. My tu rozważamy poważne zagadnienie wyjmowania kasy ze spółki, a nie robimy kabaret z audytorów. Tak gwoli ścisłości to jakoś nie zauważyłem wątku utraty wartości spółki bo jak chodzi o 0,4 WK to zdaje się, że zarząd i audytor powinni pochylić się nad problemem (jakieś trupy w szafie czy co)? przy raporcie rocznym, czy kwartalnym! Bo jak nie - to tylko teorie spiskowe wchodzą w grę jeśli chodzi o gwałtowny, dramatyczny spadek rentowności i niedotrzymywanie obietnic.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY -0,83% 23,90 2021-10-18 12:33:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.