Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,22 zł , zmiana od tamtej pory: 301,93%

Re: Co tak słabo dzisiaj?

Zgłoś do moderatora
Tony literatury na ten temat napisano, a jeszcze więcej jest do opisania i odkrycia (tak na marginesie jakoś dziwna cisza zapanowała w tych papierach panamskich).
Kasę biorą praktycznie niezależnie od jakości zarządzania więc jest podejrzenie, że na boku grane są dodatkowe warianty. Inaczej zachowania funduszy w sposób racjonalny na niektórych spółkach nie można wytłumaczyć, bynajmniej ja nie znam innego. Zresztą co tu dużo dywagować. Skok na OFE był spowodowany także bardzo kiepską jakością pomnażania pieniędzy (kto miał zarobić na tym szwindlu to zarobił a jak trzeba było ratować stołki to likwidujemy- co jak się okazuje niewiele dało). Pojęcie OFErmy jest już chyba wystarczająco ugruntowane wśród spekulantów GPW.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY -1,57% 25,00 2021-10-21 10:05:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.