To zależy ile jeszcze akcji maja ci, którzy czuja się szczęśliwi, ze mogą sprzedać teraz i wyjść na 0. :)
Swoją droga to ładnie to zachowanie kursu koresponduje z tymi postami wyżej pisanymi w weekend. Tyle złego o spółce się napisali a tu wzrost. Jak to przy odwróceniu trendu. :)