100% racji, też tu widzę dalsze niestety spadki bo groclin nie jest tani a spółka utraciła bądz sprzedała ogromny majątek, trzeba patrzeć trzeźwo na tą spółkę i nie ufać szwabom bo to co mamy jest przeciez ich zasługą. Inne dobre spółki Wam odjeżdzają !