Ja tak zerkam na ten Groclin.. Na mojego nosa za duże ryzyko dłuższego dołowania. To że fundy sprzedają to pół biedy, ale na dzień dzisiejszy na GPW jest dużo lepszych spółek z c/wk 1. Możliwa dalsza deprecha w okolicy 2zł. Jakkolwiek w dłuższym terminie - jak się wykaraskają kurs zapewne będzie wyżej.