NO WIDZICIE PRAWDA WYSZŁA Z WORA, DLATEGO AEGON OPUSZCZA POKŁAD BO ZROZUMIAŁ CO TU JEST GRANE, NOWYCH MŁODYCH MENADZERÓW, SPECJALISTÓW TRZEBA UTRZYMAĆ I ONI NIE PRACUJA TU ZA najnizsza krajowa --dofinansowana z pefronu, biurowiec trzeba ogrzac zusy zaplacic.Do nie dawna spolka prawie wiekszosc wynagrodzeń otrzymywała z PFRON a i tak było za drogo, to juz koniec przygody z grocem teraz nikt kursu trzymał nie bedzie wracamy na marne groszaki.